18. ZIMSKE IGRE GRADBENE PROJEKTIVE MARIBORA, 02.02.2002 (VIR:IEI)

Igre so v organizaciji podjetja za šport in rekreacijo Sokol d.o.o. potekale na Arehu in sicer na smučišču Cojzerica, ki je bilo pri teh pomladnih temperaturah še edino primerno za smučanje.

Tekme v veleslalomu se nas je udeležilo 5 delavcev IEI ter naša bivša sodelavka Ana Juvan. Prav ta je dosegla tudi našo najboljšo uvrstitev in sicer 2. mesto ter s tem srebrno kolajno. Blizu kolajni je bila še Sabina Žaja s 4. mestom. Ostali smo se v svojih kategorijah uvrstili takole: 8. Duška Czurda, 10. Jure Ravnik, 12. Matej Šnuderl in 13. Samo Izlakar. Ekipno smo izmed 18. ekip osvojili zelo dobro 6. mesto. Po tekmi smo imeli še veliko časa za individualno smučanje, pa tudi za poležavanje in uživanje na soncu.

Za zaključek športnega dela dneva, nadaljevanje družabnosti in izmenjave strokovnih ter poslovnih idej, je bilo poskrbljeno v prijetnem okolju Hotela Areh.