Zaposleni

 

   

 


DRUŽBENIKA

Željko Blažeka, univ.dipl.inž.grad.

T: +386 (0)2 30 04 812

E: zeljko.blazeka@iei.si

Dr. Uroš Krajnc, univ.dipl.inž.grad.

T: +386 (0)2 30 04 818

E: uros.krajnc@iei.si


SPLOŠNI SEKTOR

Katja Markež

Komerciala in finance

T: +386 (0)2 30 04 829

E: katja.markez@iei.si

Alenka Gosnik, dipl. var.

Tajništvo

T: +386 (0)2 30 04 811

F: +386 (0)2 30 04 835

E: alenka.gosnik@iei.si

 

Peter Krajnc

Plani in analize

T: +386 (0)2 30 04 836

E: peter.krajnc@iei.si


TEHNIČNI SEKTOR

Danilo Šilec, univ.dipl.inž.str.

T: +386 (0)2 30 04 813

E: danilo.silec@iei.si

Slavko Šuman, str.teh.

T: +386 (0)2 30 04 824

E: slavko.suman@iei.si

 

dr. Maša Ignjatović, univ.dipl.biol.

T: +386 (0)2 30 04 842

E: masa.ignjatovic@iei.si

Lovro Jamšek,   grad.teh.

T: +386 (0)2 30 04 845

E: lovro.jamsek@iei.si

 

Jernej Jerman,  kom.inž.

T: +386 (0)2 30 04 815

E: jernej.jerman@iei.si

mag.Irena Kopač, univ.dipl.inž.grad.

T: +386 (0)2 30 04 828

E: irena.kopac@iei.si

 

Tomaž Kopač

T: +386 (0)2 30 04 826

M: +386 (0)51 654 260

E: tomaz.kopac@iei.si

Andreja Krajnc

T: +386 (0)2 30 04 831

E: andreja.krajnc@iei.si

 

mag.Petra Kralj Marhold, univ.dipl.inž.grad.

T: +386 (0)2 30 04 820

E: petra.kralj@iei.si

Ksenija Petrič, kom.inž.

T: +386 (0)2 30 04 838

E: ksenija.petric@iei.si

 

Ines Levačić, univ.dipl.gosp.inž.

T:+ +386 (0)2 30 04 817

E: ines.levacic@iei.si

Sonja Strmšek, univ.dipl.inž.grad.

T: +386 (0)2 30 04 827

E: sonja.strmsek@iei.si

 

Brigita Žiberna, dipl.inž.grad.  

T: +386 (0)2 30 04 822

E: brigita.ziberna@iei.si

Nina Žula, univ.dipl.inž.grad.

T: +386 (0)2 30 04 843

E: nina.zula@iei.si

 

dr. Boštjan Rajh, univ.dipl.inž.str.

T: +386 (0)2 30 04 832

E: bostjan.rajh@iei.si

Petra Dorn, gradb.tehnik

T: +386 (0)2 30 04 821

E: petra.dorn@iei.si

 

Miha Kračun, mag.inž.ok.grad.

T: +386 (0)2 30 04 834

E: miha.kracun@iei.si

 

Institut za ekološki inženiring d.o.o. Ljubljanska ulica 9
2000 Maribor, SI
T: +386 (0)2 30 04 811
F: +386 (0)2 30 04 835
iei@iei.si

 

Izdelava spletne strani: NAVDIH.NET